Lidhje

Intensifikohen protestat e studentëve në të gjithë Shqipërinë


Intesifikohet protesta e studenteve në të gjithë vendin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Në Tiranë dhe qytete të tjera të Shqipërisë u zhvilluan sot për të tretën ditë protesta masive të studentëve, që kërkojnë shkurtimin e tarifave universitare. Protestuesit kërkojnë përmirësim të kushteve të studimin dhe uljen e tarifave universitare.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG