Lidhje

Shqetësime për ndërrimet e matësave të ujit në Tiranë


Shqetësime për ndërrimet e matësave të ujit në Tiranë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:51 0:00

Në Tiranë, ndërrimi i matësave të uji përbën shpesh një shqetësim për qytetarët. Kryeqyteti rezulton të ketë nivelin më të lartë të ndërrimeve të matësave, krahasuar me disa nga qytetet e mëdha të Shqipërisë, e po ashtu dhe koston më të lartë.

XS
SM
MD
LG