Lidhje

Tiranë, protestë për Parkun Kombëtar të Zagorisë


Në Tiranë u zhvillua të premten një protestë në mbrojtje të Parkut Kombëtar të Zagorisë. Protestuesit shprehën shqetësim, se kërkimet për naftë në bllokun 4 do të dëbojnë nga krahina banorët dhe turistët.

Tiranë: protesta në mbrojtje të Zagorisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG