Lidhje

Tiranë: Analistët komentojnë vendimin e opozitës


Analistët mbi njoftimin e PD për djegien e mandateve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Në Tiranë analistët pohojnë se vendimi i Partisë Demokratike për të djegur mandatet parlamentare është një provë për të gjitha institucionet politike dhe administrative të vendit. Sipas tyre, me rëndësi të madhe është reaimi i aleatëve më të vegjël dhe i faktorit ndërkombëtar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG