Lidhje

UNDP: papunësia, korrupsioni, varfëria problemet më të mëdha të Kosovës


OKB: papunësia, korrupsioni, varfëria problemet më të mëdha të Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Programi për Zhvillim i Kombeve të Bashkuara në Kosovë publikoi një raport sot i cili nxjerr në pah se papunësia, korrupsioni dhe varfëria vazhdojnë të jenë tri problemet më të mëdha për qytetarët e Kosovës.

OKB: papunësia, korrupsioni, varfëria problemet më të mëdha të Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG