Lidhje

Krimet e komunizmit dhe kampet e internimit në Shqipëri


Krimet e komunizmit dhe kampet e internimit në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Në Tiranë, u përkujtuan të hënën t vuajtjet e të dënuarve nga regjimi komunist në kampet e punës. Instituti i Studimit të Krimeve të Komunizmit publikoi sot një film mbi kampin e Tepelenës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG