Lidhje

Thirrje për mbështetjen e viktimave të përdhunimeve gjatë luftës në Kosovë


Thirrje për drejtësi për viktimat e përdhunimeve në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Në ditën ndërkombëtare të gruas, një konferencë mbi viktimat e përdhunimeve gjatë luftës në Kosovë mblodhi dhjetëra përfaqësues vendas e ndërkombëtarë në Prishtinë. Aty u tha se pa trajtimin e duhur të viktimave të përdhunimeve gjatë luftës, nuk mund të vendoset paqe e plotë as në Kosovë dhe as në rajon dhe nuk mund të ketë përballje të mirëfilltë me tragjeditë e së kaluarës.

Thirrje për drejtësi për viktimat e përdhunimeve në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG