Lidhje

Zbulimet në pazarin historik të Gjirokastrës


Zbulimet në pazarin historik të Gjirokastrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Zbulimet e reja në Qendrën Historike të Gjirokastrës që mbrohet nga UNESCO kanë ngjallur diskutime mes studiuesve. Zbulimet flasin për periudha të hershme të qytetit historik dhe specialistët kërkojnë ndërhyrjen e autoriteteve për kërkime të mëtejshme arkeologjike.

Zbulimet në pazarin historik të Gjirokastrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG