Lidhje

Tiranë, diskutim për ndotjen e mjedisit


Tiranë, diskutim për mjedisin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Në Tiranë, Organizata EcoAlbania dhe veprimtarë të mjedisit publikuan një studim mbi ligjin e koncensioneve. Ata kërkuan përjashtimin e hidrocentraleve nga koncensionet me oferta të pakërkuara. Korrespondenti i Zërit të Amerikës në Tiranë, Ilirian Agolli, njofton nga Tirana.

Tiranë, diskutim për mjedisin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG