Lidhje

Uashingtoni i kërkon Prishtinës përkushtim në luftën kundër krimit dhe korrupsionit


Uashingtoni i kërkon Prishtinës përkushtim në luftën kundër krimit e korrupsionit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Gjatë vizitës në Kosovë, Ndihmës Sekretarja e Shtetit Kirsten D. Madison dorëzoi një ndihmë prej miliona dollarësh për Agjencinë e Kosovës për Forenzikë, ndërsa bëri thirrje që Kosova të tregojë përkushtim serioz në fushën e zbatimit të ligjit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG