Lidhje

Intervistë me Kryetaren e Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Arta Rama Hajrizi


Intervistë me kryetaren e Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Arta Rama Hajrizi
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:35 0:00

Në Uashingtonin ndodhen anëtarë të Gjykatës Kushtetuese të Kosovës në kuadër të një projekti të USAID-it që synon forcimin e profesionalizmit, efikasitetit dhe pavarësisë së gjyqësorit. Në një intervistë për Ditarin, kryetarja e Gjykatës, Arta Rama Hajrizi foli mbi projektit dhe sfidat e gjyqësorit në Kosovë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG