Lidhje

Flora Cash takohet në Baltimorë me admiruesit shqiptaro-amerikanë

Shpresa Lleshaj, suedezja me origjinë nga Kosova dhe Cole Randall, amerikani nga Mineapolis janë dy pjesëtarët dhe krijuesit për dyshen e muzikës Indie Pop, Flora Cash, që po zhvillon turne muzikor në Shtetet e Bashkuara.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG