Lidhje

Pozhegu synon Guinness me portretin e Presidentit Trump


Artisti Pozhegu synon një tjetër rekord Guinness
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Në Kosovë një artist po përpiqet të hyjë në librin e rekordeve Guinness përmes një portreti të presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, të punuar me drithëra në një sipërfaqe prej 650 metrash katrorë. Alkent Pozhegu, thotë se ka zgjedhur figurën e presidentit Trump, në shenjë respekti të miqësisë mes Shteteve të Bashkuara dhe Kosovës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG