Lidhje

Kosovë, shënohet dita ndërkombëtare e fëmijëve


Kosovë, shënohet dita ndërkombëtare e fëmijëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Në Kosovë u shënua me veprimtari të ndryshme dita ndërkombëtare e fëmijëve. Veprimtarët humanitarë tërhoqën vërejtje se vendi vazhdon të përballet me shkallë të ulët të përkujdesjes për të drejtat e fëmijëve dhe shkallë të lartë të rreziqeve që u kanosen atyre.

Kosovë, shënohet dita ndërkombëtare e fëmijëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG