Lidhje

Kremtohet Fitër Bajrami në Kosovë


Kremtohet Fitër Bajrami në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Me thirrjet për ruajtjen vlerave të islamit si dhe paqes e tolerancës, edhe në Kosovë po kremtohet dita e Fitër Bajramit. Kremtimet po përshkohen me thirrjet e përfaqësuesve fetarë e politikë për t'iu kundërvënë çdo përpjekjeje, që në emër të besimit të mbillet urrejtje mes besimtarëve, si dhe për ruajtjene paqes e të tolerancës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG