Lidhje

Panairi i librit Prishtina 2019


Panairi i Librit Prishtina 2019
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Për herë të 21-të në Kosovë po mbahet panairi i librit “Prishtina 2019” ku po marrin pjesë rreth 100 botues nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe diaspora. Organizatorët thonë se interesimi i lexuesve për këtë panair është në rritje ndërsa e vlerësojnë atë si ngjarje shumë të rëndësishme për ruajtjen e traditës së librit.

Panairi i Librit Prishtina 2019
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG