Lidhje

Zgjedhjet vendore në Shqipëri

Shqiptarët votuan të dielën për të zgjedhur kryetarët e bashkive dhe këshillat e qytetit, mes një konflikti të tensionuar politik me opozitën që bojkotoi zgjedhjet vendore

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG