Lidhje

Intervistë me kërkuesen shkencore Gerta Cami Kobeci mbi opioidet


Intervistë me studiuesen Gerta Cami Kobeci mbi opioidet
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:42 0:00

Nga data 7-11 korrik në Nju Jork u mbajt konferenca mbi opioidet, duke ofruar mundësinë për të ndarë të rejat mbi fushën e opioideve. Ajo shërben si platformë për të ofruar udhëzime mbi përdorimin e opioideve në mënyrë të dobishme në funksion të menaxhimit të dhimbjeve. Gerta Cami Kobeci, kërkuese shkencore në Universitetin Bath të Londrës, ishte në konferencë dhe bisedoi mbi këtë temë me Zërin e Amerikës:

Intervistë me studiuesen Gerta Cami Kobeci mbi opioidet
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:42 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG