Lidhje

Shkodra në Ditën Evropiane e Kujtesës së Viktimave të Totalitarizmit


Shkodra në Ditë Evropiane të Kujtesës së Viktimave të Totalitarizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Në Muzeun e Kujtesës së Krimeve të Komunizmit në qytetin e Shkodrës u përkujtua sot Dita Europiane e Kujtesës së Viktimave të Totalitarizmit. Ish të përndjekur politikë të rregjimit komunist dhe qytetarë të Shkodrës, që morrën pjesë në takim, u shprehën se, shoqëria dhe politika shqiptare nuk kanë bërë sa duhet për të dënuar krimet e komunzimit.

Shkodra në Ditë Evropiane të Kujtesës së Viktimave të Totalitarizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG