Lidhje

Festivali Ballkanik i Folklorit në Ulqin


Festivali Ballkanik i Folklorit në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Festivali Ballkanik i Folklorit, i cili tradicionalisht mbahet në Ulqin, është shndërruar në një pikë takim të kulturave dhe të popujve që jetojnë në fqinjësi.
Njëkohësisht ky festival plotëson në formën më të mirë ofertën turistike të qytetit të Ulqinit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG