Lidhje

Çështja e personave të zhdukur dhe dialogu Kosovë-Serbi


Çështja e personave të zhdukur dhe dialogu Kosovë-Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Në Kosovë përfaqësues të Institutit Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit bënë thirrje të martën që çështja e personave të zhdukur gjatë luftës të jetë pjesë e bisedimeve me Serbinë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG