Lidhje

Heshtja zgjedhore në Kosovë


Heshtja zgjedhore në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Në Kosovë sot është heshtje zgjedhore para votimeve të nesërme për zgjedhjet e përgjithshme parlamentare. Autoritetet thanë se po bëhen përgatitjet e fundit për këtë proces, ndërsa përpjekjet janë përqendruar në sigurimin e zgjedhjeve të drejta dhe të lira dhe shmangien e çdo përpjekjeje për keqpërdorimin e votës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG