Lidhje

Seanca e pasdites


Ndërsa vazhdojnë pyetje-përgjigjet me ligjvënësit, pas paradites së dedikuar dëshmisë së zotit Sondland, pasdite pritet të dëshmojnë edhe Zv/Ndihmës Sekretarja e Mbrojtjes Laura Cooper dhe NënSekretari i Shtetit


.

XS
SM
MD
LG