Lidhje

Shqipëri, viktima dhe të lënduar nga tërmeti


Pasojat e termetit në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Njoftimet nga zona tregojnë se po rëndohet bilanci i viktimave nga tërmeti i fuqishëm që goditi sot në orët e para të mengjesit Shqipërinë. Sipas sizmiologëve termeti kishte një magnitudë 6.4 me epiqendër pranë Durrësit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG