Lidhje

Korpusi i Paqes në Maqedoninë e Veriut


Korpusi i Paqes në Maqedoninë e Veriut
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

Korpusi i Paqes ndihmon komunitetet në Maqedoninë e Veriut

Grupi i vullnetarëve të rinj të Korpusit amerikan të Paqes bëri betimin në Shkup prej nga do të shpërndahen nëpër shumë komuna dhe zona të Maqedonisë së Veriut për të ndihmuar komunitetin në shumë fusha, por në veçanti grupet e margjinalizuara. Vullnetarët vijnë nga 26 shtete të ndryshme të Amerikës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG