Lidhje

Polemika mbi vlerësimin e dëmeve të termetit


Polemika mbi vlerësimet e dëmeve nga termeti
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Në Tiranë, qeveria po përpiqet të hartojë një raport përfundimtar mbi dëmet e tërmetit të 26 nëntorit. Raporti do të jetë dokumenti bazë në konferencën ndërkombëtare të donatorëve, që janë angazhuar për të ndihmuar Shqipërinë. Por opozita hodhi dyshime se vlerësimi i dëmeve nuk po bëhet si duhet nga zyrtarët, dhe kjo po rrezikon qytetarët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG