Lidhje

Sfidat e arritjes së marrëveshjes përfundimtare Kosovë – Serbi


Sfidat e arritjes së marrëveshjes përfundimtare Kosovë – Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Në Kosovë përfaqësues politikë dhe të shoqërisë civile gjatë një debati mbi sfidat e arritjes së marrëveshjes përfundimtare në mes të Kosovës e Serbisë, thanë se ky proces ka nevojë për një ndërmjetësim të fuqishëm dhe jo një imponim agjendash për negocim. Nga Prishtina njofton korrespondentja jonë, Edlira Bllaca.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG