Lidhje

Prishtinë, akademia solemne “Faleminderit Shqipëri”


Kosovë, akademia solemne “Faleminderit Shqipëri”
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Në Prishtinë të shtunën u mbajt akademia solemne “Faleminderit Shqipëri” për nder të ndihmës që i ofroi Shqipëria Kosovës gjatë periudhës së luftës. Udhëheqës politikë e fetarë të të dyja vendeve theksuan lidhjen e fortë mes të Shqipërisë e Kosovës dhe bënë thirrje që të qëndrojnë të bashkuar për një të ardhme më të ndritur.

Kosovë, akademia solemne “Faleminderit Shqipëri”
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG