Lidhje

Thumana, dy muaj pas tërmetit


Thumana, dy muaj pas tërmetit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

Dy muaj pas tërmetit të 26 nëntorit Thumana, qyteza ku humbën jetën 24 vetë është boshatisur. Pjesa më e madhe e banorëve vazhdojnë janë strehuar në hotelet e Shëngjinit dhe në çadra. Disa prej tyre u rikthyen sot në Thumanë për të kujtuar viktimat dhe parë atë që ka mbetur pas në qytezën e tyre.

Thumana, dy muaj pas tërmetit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG