Lidhje

Sfidat që e presin qeverinë Kurti


Sfidat që e presin qeverinë Kurti
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Në Kosovë analistët thonë se qeveria e kryeministrit Albin Kurti, pritet të përballet me dy sfida kryesore, kthimi i dinjitetit në institucionet e Kosovës në planin e brendshëm, dhe bisedimet me Serbinë, në planin e jashtëm.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG