Lidhje

Intervistë me Bilall Kasamin, kryetar i Lëvizjes Besa


Intervistë më Bilall Kasamin, kryetar i Lëvizjes Besa
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:00 0:00

Lëvizja Besa hyri në koalicion me Lidhjen Social Demkrate të Maqedonisë së Veriut për interes të shqiptarëve në këtë vend dhe për të ardhmen euroatlantike të të gjithë banorëve të vendit, tha Bilall Kasami në një intervistë për Zërin e Amerikës. Zoti Bilalli tha se qytetarët shqiptarë do të përfitojnë më shumë nga ky koalicion sesa përftimi politik që mund të ketë Lëvizja Besa.

Intervistë më Bilall Kasamin, kryetar i Lëvizjes Besa
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:00 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG