Lidhje

Parlamenti i Kosovës, seancë për nder të të mbijetuarave të përdhunimeve gjatë luftës


Parlamenti i Kosovës, seancë për nder të të mbijetuarave të përdhunimeve gjatë luftës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Parlamenti i Kosovës, seancë për nder të të mbijetuarave të përdhunimeve gjatë luftës në Kosovë.

Vasfije Krasniqi Goodman, e para grua e përdhunuar që ka folur publikisht për përjetimet e saj, tha gjatë kësaj seance se ata që kanë përjetuar këtë krim kanë nevojë për drejtësi nga institucionet dhe mbështetje nga familjet e shoqëria

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG