Lidhje

Kosovë: Komunitetet pakicë në kohë pandemie


Kosovë: Komunitetet pakicë në kohë pandemie
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Banorët rom, ashkali dhe egjiptas në një fshat afër Prishtinës, thonë se gjendja e tyre edhe ashtu e vështirë është rënduar pas përhapjes së koronavirusit nga i cili në gjithë Kosovën janë prekur 669 veta dhe 19 kanë humbur jetën.

Kosovë: Komunitetet pakicë në kohë pandemie
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG