Lidhje

Tropoja prej një muaji pa asnjë rast me COVID-19


Tropoja prej një muaji pa asnjë rast me Covid-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Megjithëse një nga zonat më malore në verilindje të Shqipërisë, edhe Tropoja, në fund të muajit mars, u prek nga koronavirusi. Por, sipas mjekëve të Spitalit të Tropojës, që nga fillimi i muajit prill, nuk është regjistruar asnjë rast i ri dhe katër të infektuarit janë shëruar.

Tropoja prej një muaji pa asnjë rast me Covid-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG