Lidhje

Pasojat e tërmetit dhe varfëria në zonat e goditura


Shqipëri, pasojat e tërmetit dhe varfëria në zonat e goditura
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Në Shqipëri, pasojat e tërmetit të 26 nëntorit vazhdojnë të mbajnë shumë banorë në gjendje të rënduar ekonomike dhe shëndetësore. Durrësi dhe fshatrat përreth tij janë nga zonat më shumë të dëmtuara. Korrespondenti Ilirian Agolli, ishte në Ishëm të Durrësit dhe përgatiti materialin në vazhdim:

Shqipëri, pasojat e tërmetit dhe varfëria në zonat e goditura
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG