Lidhje

Mali i Zi, partitë politike shqiptare të ndara në zgjedhjet parlamentare


Mali i Zi, partitë politike shqiptare të ndara në zgjedhjet parlamentare
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

Mosunifikimi i forcave politike shqiptare në zgjedhjet parlamentare të 30 gushtit në Malin e Zi po vlerësohet si i dëmshëm për përfaqësimin e tyre në parlament. Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve dhe analistët, shohin dobësinë e udhëheqësve politikë, të cilët nuk e përfillën kërkesën e elektoratit për bashkimin e forcave politike shqiptare në Mal të Zi.

Mali i Zi, partitë politike shqiptare të ndara në zgjedhjet parlamentare
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG