Lidhje

Serbi, stërvitje me dronë kinezë dhe avionë rusë


Serbi, stërvitje me dronë kinezë dhe avionë rusë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Avionë, helikopterë dhe tanke të prodhimit rus zhvilluan qitje të shtunën në Pester, një zonë e vetmuar stërvitjesh në Serbinë perëndimore, ndërsa në qiell fluturonin dronët ushtarakë kinezë.

XS
SM
MD
LG