Lidhje

Përmbytje në Kosovë, dëmtime në shkallë të gjerë


Përmbytje në Kosovë, dëmtime në shkallë të gjerë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Në Kosovë reshjet e dendura të shiut dhe dëborës që kanë rënë ditët e fundit, sollën përmbytje që kanë shkaktuar shumë dëme në prona publike e private.

Qytetarët thonë se po regjistrojnë dëmet dhe presin ndihmë nga shteti për riparimin e tyre.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG