Lidhje

Pula - Beteja brenda republikanëve, e rëndësishme për të ardhmen e partisë


Besnik Pula - E ardhmja e partisë republikane pas largimit të Trumpit
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:54 0:00

Besnik Pula - E ardhmja e partisë republikane pas largimit të Trumpit

Besnik Pula, Profesor i Asociuar i shkencave politike në Universitetin “Virginia Tech” në një intervistë për Zërin e Amerikës foli mbi situatën në prag të inagurimit të presidentit të zgjedhur Joe Biden. Vendosja e 25 mijë trupave të Gardës Kombëtare në Uashington, për profesorin Pula është e pashembullt. Profesori foli dhe për rrugën që mund të ndjekë Partia Republikane pas largimit të zotit Donald Trump nga Shtëpia e Bardhë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG