Lidhje

Mesazhi i urimit për Pashkët


Mesazhi i urimit për Pashkët
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Në prag të meshës së Pashkëve, që mbahet në mesnatë, kryetari i Konferencës Ipeshkvnore të Shqipërisë, Arqipeshkvi i Shkodër-Pultit, Angelo Massafra, u percolli besimtarëve mesazhin tradicional të kësaj feste të rëndësishme për besimtarët katolikë, festë që simbolizon ringjalljen e Krishtit. Imzot Massafra u bëri thirrje besmtarëve që të luftojnë të keqen dhe të jetojnë me shpresë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG