Lidhje

Kosova përballë situatës aktuale të sigurisë në Ballkanin Perëndimor


Kosova përballë situatës aktuale të sigurisë në Ballkanin Perëndimor
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:36 0:00

Njohës të sigurisë dhe analistë në Prishtinë thonë se situata e tensionuar në Ukrainë mund të nxisë probleme të sigurisë edhe në Ballkanin Perëndimor posaçërisht në veriun e Kosovës për shkak të ndikimit rus.

XS
SM
MD
LG