Lidhje

Studimi: Gazetarët në Shqipëri pengohen nga qeveria dhe pronarët e mediave


Studimi: Gazetarët në Shqipëri pengohen nga qeveria dhe pronarët e mediave
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Mediat në Shqipëri vazhdojnë të ndeshen me mungesën e transparencës së qeverisë, me pengesa nga agjenci të ndryshme shtetërore si dhe me kushtet e vështira të punës. Presionet më të mëdha bien mbi gazetarët investigativë

XS
SM
MD
LG