Lidhje

Filmi i ri shqiptaro-amerikan “The Spark”


The Spark

Të shtunën në Nju Jork shfaqet filmi shqiptaro-amerikan "The Spark", "Shkëndia" me producent dhe aktor Erand Sojlin. Filmi rrëfen historinë e një oficeri të policisë shqiptare që lufton korrupsionin dhe përpiqet të çojë para drejtësisë politikanë dhe njerëz me pushtet dhe para. Kjo e vë protagonistin në shënjestër të kërcënimeve, çka e detyron atë të largohet nga Shqipëria. Zëri i Amerikës intervistoi producentin Sojli, i cili foli nga Nju Jorku.

Filmi i ri shqiptaro-amerikan “The Spark”
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:18 0:00

XS
SM
MD
LG