Lidhje

Kosova kremton përvjetorin e pavarësisë

Pjesëtarët e Forcës së Sigurisë dhe Policisë së Kosovës parakaluan në qendër të Prishtinës me rastin e 15 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.


Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG