Lidhje

Shkodër: Imzot Masafra uron besimtarët me rastin e Krishtlindjeve


Edhe ne Shkoder besimtaret katolike po kremtojne Krishtlindjet. Ne Katedralen katolike te qyteti, arqipeshkvi Angjelo Masafra u beri thirrje besimtareve qe te jetojne ne paqe e harmoni dhe të mbështesin njerezit ne nevoje.

Të ngjashme

XS
SM
MD
LG