Lidhje

Kosova pret Vitin e Ri me shume probleme te pazgjidhura


Kosova po mbyll vitin e parë si shtet i pavarur dhe po fillon një vit të ri me shumë probleme të pazgjidhura. Udhëheqësit e institucioneve zotohen për më shumë njohje ndërkombëtare, integrim në strukturat ndërkombëtare dhe përmirësim të gjendjes ekonomike. Qytetarët kërkojnë më shumë punë. //rd//

XS
SM
MD
LG