Lidhje

Ambasadori Uidhers në takim me studentët shqiptarë


Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Shqipëri, Xhon Uidhers, zhvilloi sot nje takim me studente te Universitetit te Tiranes, me te cilet diskutoi per zhvillimin e demokracise. Zoti Uidhers nxiti te rinjte shqiptare qe te marrin pjese ne votime dhe te japin ndihmesen e tyre ne menyre te panderprere per forcimin e institucioneve demokratike te vendit te tyre.

XS
SM
MD
LG