Lidhje

Colbie Caillat dhe muzika e saj


Colbie Caillat është një nga muzikantet e reja tashmë popullore në Internet, e cila e ka nisur karrierën e saj pa mbështetje të madhe nga studiot e regjistrimit të muzikës.

Colbie ka një faqe mjaft të vizituar në Internet dhe kënga e saj "Bubbly" është ndër më të njohurat që ajo ka kënduar.

Ajo ishte kohët e fundit në studiot e Zërit të Amerikës gjatë një turi në Uashington ku foli për fillimet e karrierës së saj. Me këngëtaren e re do t'ju njohim të dielën, 29 mars në Ditari.


XS
SM
MD
LG