Lidhje

Shqipëri - Partia Socialiste bën të njohur programin e saj elektoral


Partia Socialiste në opozitë publikoi sot në Tiranë programin e saj elektoral, ku përfshiheshin një seri temash ekonomike, sociale dhe politike. Forcat kryesore kanë nisur prej disa ditësh një fushatë të parakohshme, nderkohë që qytetarët vazhdojnë aplikimet për kartat e identitetit.

XS
SM
MD
LG