Lidhje

Intervistë me prezantuesen Arbana Osmani


Arbana Osmani, është një prej prezantueseve të reja të televizionit shqiptar, e cila përgjatë 10 viteve ka arritur të krijojë profilin e një figure të konsoliduar të ekranit dhe radios atje. Së fundmi ajo ka prezantuar formatin televiziv”big Brother” I cili është organizuar për të dytin vit rradhazi dhe në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG